Resim3

Belgin Benek

Kurucu Ortak

Belgin Benek kimdir?

Yetişkin eğitimcisi kimliği, 18 yıllık emlak sektörü, 13 yıllık eğitmenlik ve profesyonel koçluk tecrübesiyle Belgin Benek, her ay 150’den fazla broker ve danışmana eğitim ve danışmanlık vermektedir.

2001 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi, Eğitim İletişimi ve Planlaması bölümünü bitirerek iş dünyasına adımını atan Belgin Benek, ilk iş deneyimine Yalın Enstitü Derneği bünyesinde Dünya Bankası ile ortak yürütülen “Nakliye ve Gümrük Yönetimi” projesiyle başladı.

Sosyal sorumluluk projeleri yürüten bir ajansta Tetrapak, Eczacıbaşı İpek Kağıt ve İpragaz firmalarına hizmet veren Benek, 2005 yılında Realty World Türkiye’de Kurumsal İletişim ve Franchise Müdürü olarak kariyerine devam etti. 2010’da kendi danışmanlık şirketini 2005’den beri birlikte çalıştığı Hilmi Işıkören ile kurdu. www.isikoren.com

‘Online Emlak Akademi’nin kurucu ortağı Belgin Benek, ‘10 Numara Motivasyon’ ve ‘Emlakta Liderlik’ kitapları ve emlak eğitimlerinin yanı sıra bir profesyonel koç olarak da emlak uzmanlarına bire bir yol göstermektedir.