Hilmi Işıkören – Emlak Danışmanı

Hilmi Işıkören

Kurucu Ortak

Hilmi Işıkören kimdir?

Eğitmen kimliği, 25 yıllık emlak sektörü, 12 yıllık emlak eğitmenliği ve mentorluk tecrübesiyle Hilmi Işıkören, her yıl binden fazla broker ve danışmana eğitim ve danışmanlık vermektedir.

1997 – 2005 yılları arasında uluslararası gayrimenkul markaları RE/MAX Türkiye’de Franchise Müdürlüğü, Century 21 Türkiye’de ise Genel Müdürlük yaptıktan sonra ortaklarıyla birlikte Realty World’ü Türkiye’ye getirdi. Kurucu ortağı ve Genel Müdürü olduğu markayı 50 franchise ofise getirdikten iki sene sonra ana lisansörlük haklarını 2007 yılında Garanti Koza inşaat şirketine sattı. 2007 – 2010 yılları arasında markanın Genel Müdürlüğünü yürüttü ve 2010’da kendi danışmanlık şirketini 2005’den beri birlikte çalıştığı Belgin Benek ile kurdu.

Şubat 2012’de Türkiye’nin ilk online emlak seminerlerini yapan Hilmi Işıkören ortağı Belgin Benek ile birlikte tam 8 yıl sonra 2020’de yine bir Şubat ayında Türkiye’nin ilk ‘Online Emlak Akademi’sini açtı.

Hilmi Işıkören, ‘10 Numara Motivasyon’ kitabı ve sosyal medyada ‘Motivasyon Kartları’ adıyla bilinen iş ve hayata dair ilham veren, yol gösterici paylaşımlarıyla da tanınmaktadır.