C537FAF2-4DAF-4CAA-91E4-833B573589A8
“Emlakta Lider Geliştirme Programı” ile emlak ofisi sahibi ya da emlak danışmanı olarak her türlü bilgi, uygulama, iletişim, satış ve pazarlama stratejilerine hakim olup emlakta bölgenizin lideri olacaksınız.
ışıkören-emlak-danışmanlığı-hilmi-ışıkören-belgin-benek-ışıkören-danışmanlık-2
1997-2010 yılları arasında uluslararası emlak markalarında (RE/MAX Türkiye – Century 21 Türkiye – Realty World Türkiye) üst düzey yöneticilik ve emlakta 23 yıllık eğitim tecrübemizle gerçekleştirdiğimiz satış yükselten uygulamalı eğitim, koçluk ve danışmanlık programlarımızla 2010 yılından beri emlak ofislerine yol gösteriyoruz.
B5ED11C3-4BAC-4C8C-ADD5-0334224C3B77
Satışlarını yükseltmek isteyen proje satış ofisleri için özel olarak tasarladığımız ‘Satış Yükselten Eğitim Programı’ toplamda 36 saat süren sektörün ilk ve tek en kapsamlı eğitim programıdır. Eğitim programına katılan proje satış ofisi ekibinin satışlarını yükseltmek amacıyla ona edinmesi gereken tüm bilgiler sunulur.
İnşaat Projelerine Özel Pazarlama ve Satış Danışmanlığı
İnşaat firmalarının gayrimenkul projelerine değer katacak bir aksiyon planı çerçevesinde; doğru hedef kitleye yapılacak iletişim, pazarlama ve satış aktivitelerini belirleyerek, şirkete en yüksek ekonomik faydayı sağlayacak şekilde ve mümkün olan en kısa sürede satmayı gerçekleştirecek stratejik iletişim, pazarlama ve satış stratejilerini oluşturma hizmetini kapsar.
Markalaşma Danışmanlığı
Marka olmak, güvenilir olmayı inşa etmeyi gerektirir. İnşa süreci vaatler, sözler vermekle başlar, sözler tutularak güvenilir olunur. Bu süreç sadece şirketler için değil isimlerimiz yani kişisel markalarımız için de sözler vermeyi ve o sözleri tutmayı gerektirir.
motivason konuşması
Başarıya ulaşan kişi/şirketlerin izlediği 10 ortak yol dünyadan güncel örneklerle açıklanacak. Sunumda kısa videolar da yer alarak zihinde iz bırakması sağlanacak. Ayrıca anlatılanların uygulanabilirliği katılımcıları harekete geçmeye teşvik edecek.