Neden Varız ?

Hayata olumlu bakan, gerçekçi iyimser kimliğimiz ve mutlu ruh halimizin avantajlarını cebimize koyarak 2010 yılında yola çıktık. Düşüncelerimize duygularımızı katarak eyleme geçtik. Bir nedenimiz vardı. Bildiğimiz, inandığımız ve sevdiğimiz şeyleri yaparsak mutlu kalacaktık. Mutluluk halimiz müşterilerimize, dostlarımıza ve çevremizdeki insanlara da yansıyacak, onların hayatlarında da olumlu değişiklikler yaratabilecektik. İşte bu bizim için başarı demekti. Yeteneklerimiz ve uzmanlıklarımız doğrultusunda insanlara yol göstermeyi, bilgilerimizi paylaşarak onlarla birlikte çoğalmayı, daha fazla öğrenmeyi, öğrendikçe değişmeyi, değiştikçe gelişmeyi hedefledik.

İnsanlara bahşedilen yeteneklerin iş hayatında kullanılması durumda başarıya gitmenin kolaylaştığına inanıyoruz. Ayrıca Jack Trout’un dediği gibi ‘farklılaşmazsan ölürsün’ anlayışına da gönülden bağlıyız. Bu sebeple iş hayatında 30 yıla yakın tecrübemizden aldığımız dersleri, kazandığımız ödülleri, edindiğimiz başarıları yetenek ve uzmanlıklarımızla harmanlayarak oluşturduğumuz doğruları programlar haline getirdik. Programlarımız paylaşıldıkça çoğalacak, kullanıldıkça faydayı arttıracak, başarı yükselecek ve mutluluk hissedilecek.

Sektör ayrımı yapmaksızın işinde başarılı olmak isteyen şirketleri, kurumları ve hatta bireyleri farklılaştırarak öne çıkarmak amacıyla danışmanlık, eğitim ve seminerler veririz.

Müşterilerimizin mevcut iş modellerini sorgulayarak yeni modeller geliştirmeleri konusunda onlara ilham verir, hayata geçirmelerine yardımcı olur, yol gösteririz. Müşterilerimizle birlikte inovasyonu esas alarak performans arttırmak ve rekabet gücünü yenilemek konusunda programlı bir çalışma yürütürüz.

Biz rekabete karşıyız. Bizce rekabet sadece sporda vardır. İş hayatında rekabet edip rakibe benzeyerek aynılaşmak yerine yeni bir kulvar açarak farklılaşmaya, liderlik etmeye inanırız. Biz bilgi yüküne karşıyız. Bizce bilginin özüne ulaşmak esastır. Bilginin özünü mümkün olan en kısa zamanda vermeye inanırız. Çünkü zaman herkes için en kıymetli şeydir. Bu inançla yazar, paylaşırız, eğitim, seminer, danışmanlık verir, yol gösteririz. Işıkören Danışmanlık olarak biz yaptıklarımıza inanır ve inandıklarımızı da severiz.

Danışmanlık ve seminer programlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen info@isikoren.com adresinden bizimle iletişime geçiniz veya aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşınız.

BAŞARIYI PAYLAŞIYORUZ…
Bizim bir yola çıkış hikayemiz var. Başımızdan geçen, tecrübe etiğimiz, başardığımız ya da başaramadığımız bir hikaye. Zaten hayat sadece başarıdan ibaret değil ki. Başaramadıklarında da öğreniyorsun. O yüzden Işıkören Danışmanlık, eğitimlerinde de, marka ve proje danışmanlığında da yaşanmışlıklarla yola çıkıyor. Danışmanlık neden sonuç ilişkisinden çok süreç işi, eğitim de öyle. Süreç içerisinde davranış değişikliği gerçekleşiyor ve taşlar yerine oturuyor. Bir sürü direnç ile karşı karşıya kalıyoruz ve bu dirençleri de çok iyi anlıyoruz. Değişmek öyle kolayca olmuyor. Yenilenmek, yenilenirken rehberlik etmek bizi motive ediyor. Motivasyon karşılıklı bir illüzyon. Biz bu illüzyonu çoğaltmak istiyoruz. Temas ettiğimiz her kişi ve marka ile yeni bir hikaye yazmak için yola çıkıyoruz.

 

Bülten Aboneliği

Bülten abonesi olarak bizden duyuru, haberler ve eğitimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekibimiz

Hilmi Işıkören – Emlak Danışmanı

Hilmi Işıkören

Kurucu Ortak
Belgin-Benek-Emlak-Danışmanı

Belgin Benek

Kurucu Ortak