İnşaat şirketi proje satış ofislerinde görev yapan satış ekiplerinin satışlarını yükseltmeye yönelik özel olarak tasarladığımız ‘Emlakta Lider Geliştirme Programı’ toplamda 24 saat süren sektörün ilk ve tek en kapsamlı eğitim programıdır. Bu eğitim programının amacı katılan proje satış ekibinin başarılı olmasını sağlamak için ona öğrenmesi geren tüm bilgileri kazandırmaktır. Testler, uygulamalı çalışmalar ve videolarla desteklenerek interaktif gerçekleştirilen program uygulanmaya başladığında katılımcılarda ilk günden itibaren belirgin bir değişim yaşanmaya başlar. İşin nasıl doğru yapılacağının bilinciyle özgüven, motivasyon yükselir, mesleğe, işe ve ofise aidiyeti artar, satış kapatma oranı ciddi şekilde yükselir. Eğitim programı sonunda bir final testi yapılır ve tüm katılımcılara katılım belgesi verilir.

Kimler katılabilir?

  • İnşaat projesi satış ofisi yöneticileri ve danışmanları
  • İnşaat şirketinde pazarlama, satış bölümünde çalışanlar

Süre

  • 24 saatlik bir eğitim programıdır.

Proje satış ofisinizde başarıyı yükseltmek istiyorsanız hemen şimdi 0532 374 10 70 whatsapp hattından iletişime geçiniz.

Talep Formu

BAŞARIYI PAYLAŞIYORUZ…
Bizim bir yola çıkış hikayemiz var. Başımızdan geçen, tecrübe etiğimiz, başardığımız ya da başaramadığımız bir hikaye. Zaten hayat sadece başarıdan ibaret değil ki. Başaramadıklarında da öğreniyorsun. O yüzden Işıkören Danışmanlık, eğitimlerinde de, marka ve proje danışmanlığında da yaşanmışlıklarla yola çıkıyor. Danışmanlık neden sonuç ilişkisinden çok süreç işi, eğitim de öyle. Süreç içerisinde davranış değişikliği gerçekleşiyor ve taşlar yerine oturuyor. Bir sürü direnç ile karşı karşıya kalıyoruz ve bu dirençleri de çok iyi anlıyoruz. Değişmek öyle kolayca olmuyor. Yenilenmek, yenilenirken rehberlik etmek bizi motive ediyor. Motivasyon karşılıklı bir illüzyon. Biz bu illüzyonu çoğaltmak istiyoruz. Temas ettiğimiz her kişi ve marka ile yeni bir hikaye yazmak için yola çıkıyoruz.

 

Bülten Aboneliği

Bülten abonesi olarak bizden duyuru, haberler ve eğitimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekibimiz

Hilmi Işıkören – Emlak Danışmanı

Hilmi Işıkören

Kurucu Ortak
Belgin-Benek-Emlak-Danışmanı

Belgin Benek

Kurucu Ortak