1997’den beri süregelen emlak sektörü tecrübemizle ülke genelindeki birçok noktada emlak taleplerini sağlıklı değerlendirmek üzere çalışmalar yapmaktayız. Bu konuda çok büyük bir profesyonel networke sahibiz. Alıcıları ve satıcıları doğru portföyle buluşturmak için binlerce çalışandan oluşan emlak uzmanlarıyla entegre olarak mümkün olan en kısa sürede sonuca ulaşırız.

Gayrimenkul alım ve satım kararlarının riske atılmayacak kadar önemli girişimler olduğunu bilmekteyiz. Ehil kişilerle gerçekleşen emlak alışverişleri hem oturum hem de yatırım amaçlı kararları alırken hayati önem taşır. Ayrıca böyle ehil kişilerin sizin çıkarınız doğrultusunda bir uzman tarafından seçilmesi ve sürecin onunla yönetilmesi çok daha sağlıklı olmaktadır. İşte tam bu devrede bizim uzmanlığımız devreye girer.

Talep Formu

BAŞARIYI PAYLAŞIYORUZ…
Bizim bir yola çıkış hikayemiz var. Başımızdan geçen, tecrübe etiğimiz, başardığımız ya da başaramadığımız bir hikaye. Zaten hayat sadece başarıdan ibaret değil ki. Başaramadıklarında da öğreniyorsun. O yüzden Işıkören Danışmanlık, eğitimlerinde de, marka ve proje danışmanlığında da yaşanmışlıklarla yola çıkıyor. Danışmanlık neden sonuç ilişkisinden çok süreç işi, eğitim de öyle. Süreç içerisinde davranış değişikliği gerçekleşiyor ve taşlar yerine oturuyor. Bir sürü direnç ile karşı karşıya kalıyoruz ve bu dirençleri de çok iyi anlıyoruz. Değişmek öyle kolayca olmuyor. Yenilenmek, yenilenirken rehberlik etmek bizi motive ediyor. Motivasyon karşılıklı bir illüzyon. Biz bu illüzyonu çoğaltmak istiyoruz. Temas ettiğimiz her kişi ve marka ile yeni bir hikaye yazmak için yola çıkıyoruz.

 

Bülten Aboneliği

Bülten abonesi olarak bizden duyuru, haberler ve eğitimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekibimiz

Hilmi Işıkören – Emlak Danışmanı

Hilmi Işıkören

Kurucu Ortak
Belgin-Benek-Emlak-Danışmanı

Belgin Benek

Kurucu Ortak